. . . מקס המאתר, איתור נזילות בצפון, איתור נזילות מים, מומחה לנזילות מים, איתור רטיבויות בקירות, איתור נזילות מחוז חיפה, - בדיקת איטום מבנים
 
       צור קשר עם חברת מקס המאתר

 

המותגים שלנו
 


 


        
דף הבית >> בדיקת איטום מבנים

בדיקת איטום מבנים     
   
בדיקת איטום מרפסות |איתוז נזילות במרפסת
   
איטום חזית בית |מרתפים |וחדרים תת קרקעיים
 
 
בדיקת איטום גגות שטוחים| איטום גגות
  שימוש בסריקה התרמוגרפית מאפשרת לבצע מיפוי מדויק של הכשלים באיטום ע"ג שטח המרפסת, ולאתר בדיוק רב את מקור הכשל באיטום וכן, להצביע על נתיב חדירת המים והרטיבות. הודות לכך, התיקונים מבוצעים באופן נקודתי מבלי לפרק שטחים מיותרים במרפסת – חסכון רב בכסף ועוגמות נפש מיותרות.      
אבחון ליקויים במרתפים – מקורות חדירת הרטיבות והמים למרתף – מיפוי ואיתור מדויק של חדירת המים מאפשר לקבוע את גורם הרטיבות במרתף – מערכות צנרת המים, צנרת דלוחין, מערכות אטימה וכו'. מתן ייעוץ לפתרונות המתאימים ביותר לתנאי המרתף
{ איטום חיצוני, איטום שלילי....}
   
כולל גגות הפוכים P . V . C . E . P . B . M, סריקת גגות שטוחים מכל סוגי האיטום : יריעות ביטומניות.
 
 
 

   
בדיקת איטום חדרי רחצה |איטום מקלחות
   
בדיקת איטום חדרים רטובים
 
 
בדיקת איטום בריכות שחיה | איטום בריכות שחיה
 
בדיקות מקיפות של איטום חדרי הרחצה, תוך קביעה והפרדה בין נזקי האיטום, צנרת המים וניקוז. ע"מ לקבוע באופן חד- משמעי את מקור הנזק, יש לבחון כל מערכת ומערכת בנפרד – צנרת, ניקוז ואיטום.
   
בדיקת מבני ציבור לקביעת הגורמים לנזקי רטיבות ונזילות.
מערכת צנרת המים והניקוז, מערכת האיטום.
איתור מדויק של מקור הכשל תוך הפרדה בין נזקי צנרת ונזקי איטום.
   
בדיקת מערכת האיטום והניקוז של הבריכה { איבוד מים מעבר לאידוי הטבעי } איתור ממוקד של הנזילה בבריכה : תפרים, תעלות גלישה, היקפי פנסים וסקימרים.
 
 

למה מאתר ?
איתור נזילות בעבר
בעבר, לא היו מכשירים ואמצעים טכנולוגיים שסייעו לאינסטלטור באיתור נזילות. לכן הוא נאלץ להסתמך אך ורק על האינסטינקטים המקצועיים ועל תחושת הבטן שלו, ולפעול בשיטה של ניסוי וטעייה: הוא ביצע ניחוש מושכל לגבי מיקום מוקד הנזילה, ושם פער חור בקיר בתקווה להגיע אל הצנרת הסדוקה.
אלא שבמרבית הפעמים נדרשו כמה וכמה חורים עד שהתגלה מוקד הנזילה. משמעות הדבר הייתה שכל מלאכת איתור נזילות ארכה זמן רב, דרשה מהאינסטלטור מאמץ פיזי לא מבוטל, והייתה כרוכה בהרס כבד לדירה ובתשלום של כסף רב כדי להחזירה לקדמותה. וכל זאת רק כדי לאתר את מקום הנזילה, ועד לפני שמתחילים בתיקון הצנרת.
 
איתור נזילות היום
גילוי נזילות מים במבנים, גילוי מדויק 100% הצלחה.  סריקה תרמית לגילוי  נזילות בצנרת המים הביתית, ביוב לקוי, איטום לקוי, רטיבות ועליה קפילארית על הקירות,עם דוח מחשב מפורט ובליווי עד לפתרון, גילוי נזילות מקצועי בעזרת מצלמה אינפרא אדומה חדישה ביותר וע"י מאתר מקצועי ומוסמך לאיתור נזילות ביוב, נזקי צנרת מים, אם ניסיון ובמתן שירותי ייעוץ ותכנון לביצוע המשך עבודה ללא הרס וחיסכון באלפי שקלים, אנו עורכים בדיקה לכל מערכות אינסטלציה הביתית והחיצונית, נתוני סריקות תרמוגרפיות מעובדים ומוגשים בדוח מחשב מפורט בליווי תמונות להמחשה המלצות לתיקון ליקויים הזול ואיכותי בישראל חייגו עכשיו !  054-4418816 . 
לייבסיטי - בניית אתרים