. . . מקס המאתר, איתור נזילות בצפון, איתור נזילות מים, מומחה לנזילות מים, איתור רטיבויות בקירות, איתור נזילות מחוז חיפה, - בדיקת צנרת מים
 
       צור קשר עם חברת מקס המאתר

 

המותגים שלנו
 


 


        
דף הבית >> בדיקת צנרת מים

בדיקת צנרת מיםהבדיקה מיועדת להנשים שסובלים מצנרת סדוקה, מנזילות מים ומרטיבות בקיר או בתקרה נתקפים לחץ ובהלה.
נזילה בצנרת היא אחת מבעיות האינסטלציה החמורות ביותר,
למרבה המזל מציאות זו השתנתה בשנים האחרונות. הודות לטכנולוגיה חדשה לאיתור נזילות, מלאכת איתור הנזילה ותיקונה הפכה לקלה יותר מאי פעם.
ובעבר הטיפול בה היה כרוך בעבודה רבה וקשה, בהרס רב לבית וגם בתשלום גבוה במיוחד
בבדיקה מתבצעת עם מצלמה תרמית אינפרא אדום ללא הרס בנוכחות הלקוח או האינסטלאטור הנמצא במקום, "מקס המאתר" מאתרת את מוקד הפיצוץ, מתן יעוץ ללקוח או לאינסטלאטור, ובמידה והלקוח יצטרך דוח מפורט אם כל הממצעים והמלצות בשילוב תמונות.
 
 
איתור נזילות בעבר
בעבר, לא היו מכשירים ואמצעים טכנולוגיים שסייעו לאינסטלאטור באיתור נזילות. לכן הוא נאלץ להסתמך אך ורק על האינסטינקטים המקצועיים ועל תחושת הבטן שלו, ולפעול בשיטה של ניסוי וטעייה: הוא ביצע ניחוש מושכל לגבי מיקום מוקד הנזילה, ושם פער חור בקיר בתקווה להגיע אל הצנרת הסדוקה.
אלא שבמרבית הפעמים נדרשו כמה וכמה חורים עד שהתגלה מוקד הנזילה. משמעות הדבר הייתה שכל מלאכת איתור נזילות ארכה זמן רב, דרשה מהאינסטלאטור מאמץ פיזי לא מבוטל, הייתה כרוכה בהרס כבד לדירה ובתשלום של כסף רב כדי להחזירה לקדמותה. וכל זאת רק כדי לאתר את מקום הנזילה, ועד לפני שמתחילים בתיקון הצנרת.
 
איתור נזילות היום
גילוי הנזילות מים במבנים, גילוי מדויק 100% הצלחה.  סריקה תרמית לגילוי  נזילות בצנרת המים הביתית, ביוב לקוי, איטום לקוי, רטיבות ועליה קפילארית על הקירות,עם דוח מחשב מפורט בליווי תמונות, גילוי נזילות מקצועי בעזרת מצלמה אינפרא אדום חדישה ביותר ! וע"י מאתר מקצועי ומוסמך לאיתור נזילות ביוב, נזקי צנרת מים, אם ניסיון ובמתן שירותי ייעוץ ותכנון לביצוע המשך עבודה ללא הרס וחיסכון באלפי שקלים, אנו עורכים בדיקה לכל מערכות אינסטלציה הביתית והחיצונית, נתוני סריקות תרמוגרפיות מעובדים ומוגשים בדוח מחשב מפורט בליווי תמונות להמחשה המלצות לתיקון ליקויים הזול ואיכותי בישראל, לבדיקת הצנרת צרו קשר.
 
בדיקת נזילות בצנרת
סבדיקת צנרת מתחת לפרקט
בדיקת צנרת מים מתחת לקרמיקה
בדיקת צנרת אמבטיה 
לייבסיטי - בניית אתרים